برای همه خانمهای خوش سیلقه که در جشن یلدا در حال تدارک برگزاری یه مهمونی شیک و شایسته مهمانان عزیزشون هستند ایده چیدمان دکور مخصوص شب یلدا  در این مقاله آماده کردیم که با استفاده از اونها یکی از زیباترین شب های سال رو در کنار عزیزانتون بسازید…

مطمئنیم که مقاله را با کلی فکر و ایده برای چیدمان دکور یلدا و خوراکی های خوشمزه یلدا به پایان می رسونین و برای تدارک این شب زیبا برنامه ریزی می کنید…پس با ما همراه باشید!!

دکور یلدا

دکور یلدا یکی از مهمترین موضوعاتی هست هنگام فکر و برنامه ریزی برای جشن یلدا باید در نظر بگیرید.
اینکه دکور شب یلدا دارای چه سبکی باشه و چه المان هایی داشته باشه تا خیلی شیک و زیبا باشه و در عین حال زمان و هزینه زیادی نیاز نداشته باشه یکی از دغدغه های مهم هست.

ما سعی کردیم در این پست دکور یلدایی زیبایی را به کمک ایده های مختلف و آسان و کاربردی را به شما معرفی کنیم تا بتونید دکور یلدا رو به زیبایی بچینید و از جشنتون لذت ببرید.

المان برگ های نارنجی پاییزی و تزیین سفره یلدا با برگ پاییزی و فانوس های زیبای دکور نمادی از پایان فصل زیبای پاییز و شروع زمستان سرد و سفید که در کنار خوراکی های شب یلدا و شمع های کوچک نماد روشنایی و پاکی شب طولانی یلدا را آراستند.
برای داشتن این دکور باید فضای نسبتا بزرگ و بازی درنظر گرفت و ترجیحا روی سرامیک و یا پارکت آنرا دیزاین کرد.

البته اجرای این دکور روی پله ها هم ایده جالبی است به خصوص اگر پله ها در وسط فضای سالن بزرگ منزل باشند.

شمع نماد روشنی و پاکی و انار از میوه های اصلی شب یداست که تنها با کمک این دو می تونید سفره زیبایی را بچینید به ویژه اگر از شمع های استوانه ای سفید با سایزهای مختلف استفاده کنید.

شمع های درون ظروف شیشه ای و بلوری هم ایده بسیار خوبی برای این کار هستند که سفره و چیدمان دکور یلدا را بسیار زیبا می کنند.

شمع های ستونی روی پله ها به همراه انار و نخ های تزیینی برای زیبایی هر چه تمام تر از ایده های جدید و لاکچری برای یلداست که به راحتی روی سطوح غیر همسطح می توانید از آنها استفاده کنید.

در کنار المانهای مدرنی که امروزه در جشن ها به کار می روند دیزاین های قدیمی همواره ایده های هیجان انگیزی هستند که طرفداران خاص خود را دارند.

برای شما که عاشق المان های سنتی هستید استفاده از این ایده ها را پیشنهاد می کنیم که با صندقچه های کوچک و بزرگ و انواع ترمه ها یا کپه ها بتونید میزی خیلی شیک را چیدمان کنید و از آنها لذت ببرید.

انواع پارچه های ساتن هم در این زمینه به شما کمک می کنه و دکور یلدایی شما را خیلی شیک و بی نظیر می کند راستی کدوم یکی از ایده ها رو تا الان پند کردین؟

همچنین می‌توانید برای دیدن محصول زیر روی عکس کلیک کنید.

اگر هنوز به نتیجه ای نرسیدین بهتره تا انتهای مقاله با ما همراه باشین چون کلی ایده هیجان انگیز دیگه برای شب یلدا برای شما داریم.

خیلی از ما برای چیدمان یلدا سیب سرخ رو ترجیح می دیم میوه ای دوست داشتنی و با رنگ سرخی که داره قطعا هیجان رو به دکور یلدایی شما وارد میکنه و دیزاین را بسیار دلنشین می کنه.

ترکیب شمع و سیب سرخ برای چیدمان شب یلدا را فراموش نکنید که بینظیره..

چیدمان شب یلدا با سفره های مادربزرگ برای خیلی از ما نوستالژی هست و خیلی از خانواده ها ترجیح می دن که این موضوع رو برای فرزندان خودشون زنده نگه دارند پس از چیدمان و دکور یلدای ایرانی اصیل با تمامی المان های اون استفاده می کنند.

وارمرها در آب با دیزاین جدید

کیک فوندانت هندوانه و تزیینات مدرن

حافظ المان اصلی یلدایی

دریم لایفی یلدای خوبی را برای شما آرزومند است.