کتیبه چوبی که با نام های قاب پرده و تاج پرده یا کتیبه منبت چوبی نیز از آن یاد می شود، ابزاری است که در قسمت بالا و جلو پرده نصب می شود . کتیبه چوبی پرده علاوه بر ایجاد زیبایی، باعث دیده نشدن چند سانتیمتر بالای پرده و پنهان کردن میل پرده (چوب پرده) و پنهان ساختن برخی از نقص های احتمالی دیوار مانند سوراخ های به جا مانده از جا به جا کردن چوب پرده می گردد.

ویژگی های کتیبه چوبی پرده

  • مقاوم با زیبایی منحصر به فرد
  • کتیبه منبت چوبی در رنگ های مختلف
  • قیمت ایده آل و کیفیت بسیار بالا کتیبه چوبی سلطنتی
  • کتیبه چوبی سلطنتی جایگزینی مناسب برای ابزارهای گچی ساختمانی و قرنیزها می باشد
  • پنهان کردن میل پرده (چوب پرده)

 

برای خرید کتیبه چوبی کلیک کنید

مزایای کتیبه چوبی پرده :

از دیگر مزایا و ویژگی بارز قاب پرده این است که به راحتی می توان آن را با انواع پرده از مدل ها و رنگ های گوناگون اعم از پرده های بلند و کوتاه به کار برد. طرح های متنوع و مدرن کتیبه ی پرده در رنگ بندی های مختلفی، انواع پرده های خانگی از ساده ترین نوع آن گرفته تا پرده های مجلسی و سلطنتی را مزین می کند. قیمت کتیبه یا قاب پرده بسیار مناسب و استاندارد می باشد.

تاثیر کتیبه بر زیبایی و اندازه ی اتاق :

رنگ بندی های مختلف این کتیبه ها برای هر نوع پرده ،چه سلطنتی و لوکس و چه ساده و مدرن ، قابل انتخاب است . این قاب پرده ها قیمتی مناسب دارند و به راحتی میتوان به این وسیله نمای کار را بسیار زیبا کرد . نکته دیگر این است که بلند بودن پرده از طرفی جلوه خوبی به کار میدهد و از طرفی باعث میشود از نظر روانی اتاق بزرگ تر دیده شود که این خود یک مزیت است.

جنس های کتیبه ها نیز متفاوت است و هر کدام از آن ها زیبایی خاصی دارند . همچنین باید گفت که کتیبه های طراحی شده مقاومت بالایی دارند و بابت این موضوع خیالتان راحت باشد . این قاب ها جایگزین بسیار مناسب تری برای قرنیز و مدل های گچی قدیمی است و حتی کاربرد و نسب راحتی هم دارند .