درهای کمد لزوماً معمولی و ساده  نیستند و این مطلب ایده هایی برای درب کمد به شما الهام می بخشد که می تواند هر درب کمد را به یک اثر هنری تبدیل کند.

کمد ها در هر خانه ای ضروری هستند، اما علاوه بر کاربردی بودن می توانند زیبا، آرامش بخش و شیک باشند.

 

درهای کمد دو تیکه کلاسیک با طرح کور ونیزی محبوب هستند، اما اگر چیز متمایزتری را ترجیح می دهید به راحتی می توانید درهای کمد خود را تغییر دهید یا متناسب با سبک خود دیزاین کنید.

 

درب آینه ای تمام اندازه

 

درهای کمد آینه ای باعث می شوند یک اتاق کوچک جادار و بزرگ به نظر برسد، در حالی که با انعکاس هر نور طبیعی و مصنوعی آن را روشن تر می کند. برای چشمگیرترین جلوه، درهای آینه ای از کف تا سقف را انتخاب کنید.

 

درهای کشویی

درهای کمد کشویی در سایه های خنثی ساده، براق و تکمیل کننده هر نوع دکوراسیون هستند. برای درهایی که کم استفاده می‌شوند، به جای پانل های کشویی، طرح های جیبی را انتخاب کنید.

 

صفحه های شطرنجی

پنل هارا در کمد ساده با رنگ ها و بافت های مختلف دیزاین کنید. پانل های کشویی متعدد کوچک فضای کمد را از پانل های بزرگتر بیشتر نشون می دهند.

 

شیشه های رنگی برای کمد

با افزودن رنگ مورد علاقه خود درهای کمد خود را شخصی کنید. در حالی که رنگ ساده ترین راه برای افزودن المان به در است، افزودن شیشه های رنگی گزینه ظریف و شیک تری است. روش های دیگر شامل اضافه کردن قاب عکس، صفحه های رنگی، صفحات پارچه ای یا شابلون است.

 

درهای قدیمی

با انتخاب درهای هماهنگ متناسب با معماری و طراحی اتاق و پنجره ها، به کمد خود شخصیت اضافه کنید. خالی گذاشتن فضای بالای کمد راهی عالی برای نمایش کتاب، سبد، گیاهان یا سایر وسایل تزئینی است.

 

پرده کمد

با پرده سبک یا پرده سنگین، یک در کمد جذاب را پنهان کنید. این به فضای اتاق لطافت می بخشد و هنگام تزئین مجدد به راحتی می توان پرده را عوض کرد.

 

درب های شفاف

پانل های شفاف درب کمد یک گزینه محبوب است که سبک و بافت را به کمد اضافه می کند. اگر کمد شما همیشه نامرتب است، ممکن است شما پانل های رنگی تیره تر را انتخاب کنید که وضعیت داخل کمد لباس شما را فاش نمی کند.

 

آینه های مرزی

اگر ظاهر درهای کمد آینه دار را دوست دارید، اما آینه های بزرگ را نمی خواهید، طرح های جمع و جور تری را انتخاب کنید که با رنگ یا بافت های مختلف آینه را مرز می کند. این به شما امکانات یک آینه را می دهد در حالی که هنوز فضایی برای طراحی اضافی و شخصی سازی دارید.

 

درهای چوبی سنگین

به جای در کمد معمولی، یک درب چوبی عتیقه سنگین در نظر بگیرید. این کار باعث ایجاد شخصیت فوری و جسورانه در کمد لباس شما بدون نیاز به تزئینات اضافی می شود.

 

درب خود را سازماندهی کنید.

با استفاده از ابزارهای مخصوص درب از فضای کمد خود بیشترین استفاده را ببرید. جا کفشی، قلاب، پایه کلاه، میله و قفسه های آویز همگی برای اندازه های مختلف درب کمد موجود است.