مخمل یکی از انتخاب‌های شیک در طرح‌های انواع پارچه پرده ای جدید یا کلاسیک محسوب می‌شود که برای انواع مدل‌های سلطنتی و مدرن کاربرد دارد. مخمل از پارچه‌ای است که از ابریشم یا کتان بافته می‌شود و از گذشته تا امروز طرفداران بسیاری دارد. استفاده از مخمل در دوخت انواع مدل پرده، ظاهر خانه را بسیار شیک و زیبا جلوه می‌دهد.

 با پارچه‌های دیگه ست می‌شه

ویژگی مهم مخمل در ترکیب بی‌نقص آن با سایر انواع پارچه پرده ای جدید یا طرح‌های کلاسیک است. در واقع برای انواع مدل‌های مدرن یا رسمی و کلاسیک، می‌توانید مخمل را با پارچه‌هایی از انواع ساتن، حریر و کتان ترکیب کنید. نتیجه این ترکیب بدون شک راضی کننده خواهد بود.

پرده مخمل، انتخابی برای مشکل‌پسندها

مخمل در بین انتخاب‌هایی که می‌توانید در انواع پارچه پرده ای جدید و کلاسیک داشته باشید، امتیاز ویژه‌ای دارد؛ مخمل مشکل‌پسندها را راضی نگه می‌دارد! ظاهر رسمی آن در مدل‌های کلاسیک پرده و هم همچنین جلوه شیک آن در انواع مدل‌های ساده و مدرن پرده، برای هر شخص سخت‌پسندی قابل قبول است.

پارچه پرده ای مخمل برای سالن پذیرایی

مخمل به کمک یراق و الگوهای دوخت انواع مدل‌های سلطنتی پرده، سبکی لوکس به دکوراسیون پذیرایی می‌دهد. همچنین استفاده کمی از آن در ترکیب با پارچه‌هایی مثل حریر، سبک ساده و جذابی به چیدمان خانه می‌بخشد. امروزه انتخاب و خرید مخمل در بین انواع پارچه پرده ای جدید موجود در بازار، بسیار خواهان دارد.

جهت خرید محصول زیر، روی عکس زیر کلیک کنید.

برای شما که طرفدار نور نیستید

اگر به فضایی با نور محدود علاقه دارید و دلتان می‌خواهد که نور خورشید تابیده در منزل، تحت کنترل خودتان باشد، مخمل بهترین انتخاب برای شماست. با وجود این پارچه ضخیم، اشعه‌های خورشید به‌راحتی از پنجره خانه شما عبور نخواهند کرد.

زیبا اما گران قیمت

مخمل نسبت به انواع پارچه پرده ای جدید که امروزه در بازار به فروش می‌رسد، قیمت بالاتری دارد. بنابراین استفاده از مخمل برای کسانی که با فاصله زمانی کوتاه خانه خود را تغییر می‌دهند، به‌صرفه نخواهد بود.

شست‌وشوی سخت

بهتر است که پرده‌های مخمل را برای شست‌وشو به خشک‌شویی بسپارید و برای سالم ماندن بافت پارچه، شستن آن‌ها را در لباسشویی خانه فراموش کنید.