دکوراسیون داخلی شاد با رنگ زرد

رنگ زرد دارای نوردهی بالایی است. این رنگ نشاط آور است و به دکوراسیون داخلی فضای موجود، انرژی و تحرک می بخشد. بهتر است از این رنگ برای فضا هایی که نیاز به تحریک فعالیت فکری و تمرکز وجود دارد استفاده شود. توصیه می شود از رنگ بیان شده در ابعاد بسیار بزرگ استفاده نشود.

دکوراسیون داخلی آرامش بخش با رنگ آبی

رنگ آبی بسیار آرامش بخش است و از توصیه های همیشگی برای رنگ غالب برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها محسوب می شود. توصیه می شود برای کاهش تاثیر منفی این رنگ بر روی سطح انرژی و روحیه افراد، از ترکیب آن با نسبت کمی از رنگ های گرم استفاده نمود.

طراحی داخلی پر انرژی با استفاده از رنگ قرمز

رنگ قرمز بیشترین هیجان و انرژی را القا می کند. از این رنگ در دکوراسیون داخلی فضا هایی که نیاز به انرژی و تحرک افراد است استفاده می شود. بهتر است در ابعاد نه چندان گسترده استفاده شود و در صورت به کارگیری در ابعاد وسیع، از ترکیب آن با رنگ های خنثی غافل نشد.

با رنگ نارنجی گرما و شادی را به دکوراسیون داخلی ببرید

این رنگ مانند قرمز و زرد پر انرژی است اما برخلاف رنگ قرمز، تحریکات ذهنی شدید ندارد. رنگ ذکر شده انرژی بخش، گرماده و مفرح است و برای دکوراسیون داخلی اتاق های بازی و فعالیت کودکان توصیه می شود.

دکوراسیون داخلی لوکس و خاص با رنگ بنفش

این رنگ جزو رنگ های لوکس به شمار می رود و هم در دسته رنگ های سرد و هم در دسته رنگ های گرم قرار می گیرد. رنگ بنفش مابین انرژی رنگ قرمز و سکون رنگ آبی قرار دارد. می توان از آن برای دکوراسیون اکثر فضاهای داخلی استفاده کرد.

طراوت و شادبی در دکوراسیون داخلی با رنگ سبز

رنگ سبز بسته به نسبت ترکیب، در دو دسته رنگ های سرد و گرم جای می گیرد. این رنگ آرامش بخش بودن و تعادل و طراوت و شادابی را به محیط اضافه می کند. از رنگ مذکور می توان در دکوراسیون داخلی هر فضایی استفاده کرد.

دکوراسیونی داخلی خاص با رنگ سفید

این رنگ تازگی، تمیزی و طراوت را القا می کند و به بزرگ تر نشان دادن دکوراسیون داخلی فضا کمک زیادی می کند. بهتر است در کنار رنگ سفید از ترکیب رنگ های دیگری نیز استفاده شود تا فضا خسته کننده و بی روح نگردد.

دکوراسیون داخلی لوکس ومنحصر به فرد با رنگ سیاه

رنگ سیاه جزء رنگ هایی با تاثیر بالا بوده و در صورت استفاده در ابعاد گسترده، تاثیر منفی دارد. از این رنگ برای ایجاد عمق به فضا و همچنین ترکیب های رنگی لوکس استفاده می شود.