اگر قد شما از متوسط قد بالاتر است، حتما به دنبال بهترین صندلی اداری برای افراد قد بلند هستید. نشستن روی صندلی نامناسب در طول روز به مدت پنج روز در هفته اگر قد بلندی داشته باشید بسیار ناخوشایند است. شما لیاقت این را دارید که در محل کار یا دفتر و خانه خود راحت باشید. یافتن صندلی اداری مناسب برای قد و هیکل شما زمانی آسان است، که می دانید کجا و چه چیزی را جستجو کنید.

مزایای صندلی های اداری برای افراد قد بلند

صندلی اداری برای افراد قد بلند ساخته شده است تا جای بیشتری را برای ساق بلند و تنه بلندتر فراهم کند. این می تواند نشستن روی این صندلی را راحت تر کند. با توجه به این واقعیت که بسیاری از افراد بیش از ۴۰ ساعت در هفته را روی صندلی اداری می گذرانند، یافتن مناسب ترین آن بسیار مهم است. صندلی اداری با پشتی های بلند به حمایت از بدن شما کمک می کنند. آنها عملکرد مشابه صندلی اداری استاندارد را دارند – به کاهش فشار در کمر کمک می کنند، تنش شانه را کم می کند و به کاربر اجازه می دهد راحت پشت میز بنشیند. بیشتر صندلی های اداری برای افراد قد بلند فقط با در نظر گرفتن قد آنها طراحی شده.

اگر قد بلندی دارید و تا به حال مدت طولانی روی یک صندلی استاندارد و معمولی نشسته اید، می دانید که چقدر می تواند ناراحت کننده باشد. مثل این است که فردی با قد استاندارد ساعت ها روی صندلی کودک بنشیند. فشار نشستن روی صندلی با اندازه استاندارد می تواند باعث درد زانو، کمر و گردن در افراد قد بلند شود.

کار در یک فضای راحت، مانند داشتن صندلی مناسب برای قد و سایز خود، می تواند بهره‌وری شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند تا از کار خود لذت بیشتری ببرید. اگر مجبور هستید در محل کار خود روی یک صندلی استاندارد بنشینید، با مدیر خود در مورد تهیه صندلی متناسب با قد و قامت خود صحبت کنید. شما می توانید به دردها و مشکلات مربوط به کار که دچار می‌شوید اشاره کنید و اینکه چگونه داشتن صندلی مناسب به شما کمک می کند بهره وری بهتری داشته باشید.

نکات قابل توجه هنگام خرید صندلی اداری

اگر به دنبال بهترین صندلی اداری برای افراد قد بلند هستید، باید بدانید که بیشتر آنها با نام صندلی های اداری “بزرگ و بلند” به فروش می رسند. حتی اگر وزن مناسبی برای قد خود داشته باشید، متوجه خواهید شد که صندلی های بلند و بزرگ پاسخگوی نیازهای شما هستند.

صندلی های اداری استاندارد برای استفاده از آنها دارای محدودیت وزن هستند. محدودیت وزن اکثر صندلی ها برای یک روز کاری هشت ساعته بین ۲۷۵ تا ۳۰۰ پوند است. صندلی های بزرگ و بلند می توانند تا ۵۰۰ پوند را برای یک روز کاری کامل تحمل کنند. علاوه بر تحمل وزن بیشتر ، از عرض صندلی بزرگتر و از پشت نیز پشتیبانی می کنند. مدل های خاصی از صندلی های بلند و بزرگ دارای تنظیمات ارتفاع هستند تا کاربر بتواند کاملاً راحت پشت میز خود بنشیند.

هزینه صندلی های اداری بزرگ و بلند کمی بیشتر از صندلی های اداری استاندارد است زیرا مواد بیشتری در ساخت صندلی ها دخیل است. با این حال، مزایای نشستن روی صندلی راحت باعث می شود که هزینه اضافی برای اکثر افراد بزرگ و قد بلند ارزش داشته باشد.

چگونه بهترین صندلی اداری را برای افراد قد بلند پیدا کنیم

بیشتر فروشگاه های لوازم اداری و مبلمان اداری صندلی های بلند و بزرگ برای خرید در دسترس دارند. با این حال، اگر در یافتن مورد در محدوده قیمت خود مشکلی دارید و از این که نمی توانید قبل از خرید روی صندلی بنشینید، بدتان نمی آید، می توانید بسیاری از فروشگاه های تخصصی آنلاین را پیدا کنید. حالا که فواید یک صندلی بلند و بزرگ را برای افراد قدبلند فهمیدید ، باید یکی از آنها را برای خانه یا محل کار خود پیدا کنید