چاپ عکس دلخواه روی روتختی و لحاف

 

چاپ عکس دلخواه روی روتختی و لحاف

 
دریم لایف چاپ عکس دلخواه بر روی رو تختی و لحاف را برایتان انجام میدهد . چند سالی است که با وجود ماشین های چاپ دیجیتال این خدمات امکان پذیر شده است . هر عکسی از خودتان و فرزندتان و یا منظره خاصی که داشته باشید برایرچاپ روی لحاف و یا چاپ روی روتختی امکان پذیر است . برای عکس دلخواه روی لحاف یا روتختی کافیست عکس مورد نظرتان را با کیفیت بالا برای دریم لایف ارسال کنید و در کمترین زمان لحاف چاپی و یا رو تختی چاپی خود را تحویل بگیرید . می توانید عکس همسر و یا فرزندانتان را روی لحاف و یا روتختی سفارش دهید و لحاف و رو تختی چاپی سفارشی خاص برای کادو یا خودتان داشته باشید .
 

جنس روتختی و لحاف چاپی سفارشی

 
جنس پیشنهادی دریم لایف برای رو تختی سفارشی چاپی مخمل و شانل است . و برای لحاف چاپی سفارشی جنس میکرو و یا هازان است . شستشوی این لحاف های چاپی و یا رو تختی های چاپی بسیار ساده است و می توانید با آب ۳۰ درجه و مواد شوینده نرمال و در ماشین لباس شویی هم شستشو را انجام دهید .

می توانید این لحاف های چاپی با عکس دلخواه و یا روتحتی با عکس دلخواه چاپی خود را در سایز های یک نفره و دو نفره سفارش دهید . سفارش چاپ عکس روی رو بالشی و کوسن هم در دریم لایف انجام می شود . حتی می توانید عکس دلخواه خود را برای سفارش چاپ هم برای لحاف و رو تختی و روبالش و وکوسن و بطور کلی برای چاپ عکس دلخواه روی کالای خواب و هم بر روی پرده و پرده زبرا انجام دهید .

زندگی رویایی برای خرید و سفارش چاپ عکس دلخواهتان روی لحاف و رو تختی آرزوی سلامتی و دلخوشی براتون داره .
 

شماره تماس و واتساپ جهت سفارش ۰۹۹۱۲۵۰۱۰۴۰