امروزه استفاده از گل‌ مصنوعی در دکوراسیون داخلی همچنان متداول است اما با شرایط خاص و ویژه. در دکوراسیون مدرن باید در خرید و نحوه استفاده از گل های مصنوعی نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا کاربری گل بسیار طبیعی به نظر برسد. یک اصل مهم در انتخاب گل‌ های مصنوعی کیفیت آنهاست. برخی از آنها آنقدر به گل های طبیعی شباهت دارند که تا لمسشان نکنید نمی توانید مصنوعی یا طبیعی بودنشان را تشخیص دهید. نکته دیگری که باید در انتخاب گل‌ های مصنوعی به آنها توجه کنید استفاده از یک گلدان زیبا و متناسب با دکوراسیون مدرن است.

پر کردن گوشه‌ ها با کمک گلدان‌ های گل مصنوعی

معمولاً بزرگترین و سخت‌ ترین مشکل در تزئین دکوراسیون خانه پر کردن گوشه‌ های خالی خانه است. این گوشه‌ ها قسمت هایی هستند که بین راهرو و در قرار می گیرند و یا کنار اتاق‌ ها و پنجره‌ ها که پر کردنشان مشکل است. یک‌ راه حل ساده و زیبا برای پر کردن این گوشه‌ ها استفاده از گلدان‌ های مصنوعی با برگ‌ های همیشه‌ سبز است. گلدان‌ هایی با گونه‌ ای از برگ‌ های خاص در طرح‌ ها و اندازه های متنوع در بازار موجود است. با قرار دادن این گلدان‌ ها در گوشه خانه تغییر در حال و هوای خانه را به خوبی حس خواهید کرد.

گلدان‌ های گل مصنوعی در اتاق نشیمن

در چیدمان و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن گل‌ آرایی خلاقانه می‌ تواند معجزه کند اما اگر فرصت ندارید که هر روز گل‌ های طبیعی را تعویض کنید ما به شما استفاده ازگل‌ های مصنوعی را پیشنهاد می‌ دهیم. بزرگترین میزی که وسط مبلمان قرار دارد میز اصلی اتاق نشیمن محسوب می‌ شود تزئین این میز بسیار مهم است زیرا همانطور که می‌ دانید این میز می‌ تواند نقطه کانونی در دکوراسیون باشد و قرار دادن گلدان‌ های مصنوعی بر روی این میز باعث منتقل شدن انرژی مثبت در فضا می‌ شود. گلدانی باسلیقه خود و متناسب با میز نشیمن انتخاب کنید و در انتخاب رنگ گل‌ های مصنوعی دقت لازم را به عمل‌آورید بهتر است که از رنگ‌ های متضاد در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

گل‌ های مصنوعی رنگارنگ بر روی میزها

نوع و رنگ گل‌ های مصنوعی که برای دکوراسیون خانه خود استفاده می‌ کنید هم مهم هستند و تنها نکته‌ ای که در خرید گل باید به آن توجه کنید ساده بودن آنهاست. در کنار رنگ سبز گل‌ های مصنوعی بهتر است از دو یا چندرنگ دیگر آنها نیز بهره ببرید تا به بهترین ترکیب گل‌ آرایی برسید. اینکه برای کدام میز خانه‌ تان می‌ خواهید گل تهیه کنید بسیار مهم است چرا که هر میز تأثیر خاص خود را در تزئینات خانه دارد. به‌ عنوان‌ مثال استفاده ازگل‌ های مصنوعی کوتاه‌ قد و کوچک گزینه مناسبی برای میزهای عسلی خواهد بود.

گلدان‌ های شیشه‌ ای در دکوراسیون مدرن

تصور دکوراسیونی زیبا به همراه استفاده از گل هایی با رنگ های شاد و زنده در کنار عزیزانی که دوستشان داریم آنقدر لذت‌ بخش است که حال و هوای همه‌ افراد را عوض می‌ کند. استفاده از گل‌ های مصنوعی در گلدان‌ های شیشه‌ ای می‌ تواند انتخاب خوبی در تزئین خانه باشد زیرا باعث می‌ شود گل‌ ها بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. استفاده از آنها بر روی میز غذاخوری بهترین گزینه است چرا که این گل‌ های مصنوعی همیشه مهمان میز غذاخوری شما می‌ شوند و نشاط و شادی همراه خود می آورند. برای ایجاد زیبایی بیشتر می توانید گل های مصنوعی را با شاخه های سبز مقاوم و ماندگار یا گل های خشک ترکیب کنید. بعضاً افراد نسبت به گل‌ های طبیعی حساسیت دارند به همین دلیل شاید در این گونه موارد استفاده ازگل‌ های مصنوعی بهتر باشد.

 

برای خرید گل مصنوعی کلیک کنید

گل‌ های مصنوعی در اتاق پذیرایی

اکثر خانم‌ ها علاقه بسیار زیادی به‌ قرار دادن گل روی میزهای خانه خود دارند. این امر می‌ تواند جزئی مهم و تأثیرگذار در دکوراسیون منزل باشد. برای اینکه نمایشی از میزبانی متفاوت را ارائه دهید لازم است تا دکوراسیون متفاوتی هم داشته باشید. با انتخاب و قرار دادن چند شاخه گل مصنوعی بر روی میز جلو مبلی به‌ آسانی می‌توانید شادی و نشاط را در اتاق پذیرایی خود به وجود آورید. استفاده از گلدان‌ های بلوری پایه کوتاه به همراه چند رنگ گل هماهنگ و یا متضاد با دکوراسیون خانه در کنار هم یک ترکیب زیبا را پدید آورید. پیشنهاد می‌ شود گلدان زیبای گلتان را در وسط میز پذیرایی قرار دهید.

گلدان‌ های گل مصنوعی در سرویس بهداشتی

یکی دیگر از فضاهایی که استفاده از گلدان‌ ها و گل‌ های مصنوعی در دکوراسیون مدرن توصیه می‌ شود سرویس‌ بهداشتی است که با هزینه نه چندان زیاد می توانید یکنواختی را از این فضا دور کنید. رنگ‌ آمیزی این فضاها معمولاً به رنگ‌ های سفید و روشن است که با اضافه کردن این گلدان‌ ها زیبایی این فضاها بیشتر می‌ شود و تغییری فوق العاده در دکوراسیون سرویس‌ بهداشتی ایجاد می کند. بهترین گزینه استفاده از گلدان‌ های پایه کوتاه و گل‌ های مصنوعی مناسب با دکوراسیون این فضاها است.

گلدان‌ های گل مصنوعی بر روی کنسول‌های ورودی

ورودی خانه‌ ها یکی از پر اهمیت‌ ترین مکان‌ ها برای قرار دادن گلدان‌ هستند. امروزه استفاده از کنسول‌ در دکوراسیون مدرن زیاد دیده می‌ شود. این کار ضمن اینکه باعث زیباتر شدن ورودی ها می شود حس دعوت‌ کنندگی و خوش آمدگویی بیشتری ایجاد می‌ کند. وجود این گلدان‌ ها سبب می‌ شود که هنگام ورود و خروج از خانه حس شادابی و نشاط داشته باشید. بهترین انتخاب گل‌ های مصنوعی با شاخه‌ های بلند بر روی کنسول‌ است.

گل‌ های مصنوعی در آشپزخانه

گلدان‌ های آشپزخانه را با خلاقیت بیشتر و متناسب با دکوراسیون فضا انتخاب کنید. استفاده ازگل‌ های مصنوعی در آشپزخانه و روی اپن می‌ تواند چهره آشپزخانه شما را متفاوت کند. با استفاده از یک گلدان بزرگ شیشه‌ ای آشپزخانه خود را دگرگون کنید. این گلدان‌ ها می‌ توانند از جنس سرامیکی و یا شیشه‌ ای بلند باشند با استفاده از چند شاخه گل مصنوعی متناسب با دکوراسیون آشپزخانه زیبایی آن را بیشتر کنید. اما پیشنهاد ما برای چیدمان اپن استفاده از گلدان های پایه کوتاه است و استفاده از رنگ‌ های شاد برای دریافت انرژی مثبت!