امروزه مبلمان از وسایل ضروری و جدانشدنی در دکوراسیون داخلی به شمار می روند که در اکثر ساختمان های مسکونی و اداری مشاهده می شود. هر چه قدر که بخواهیم از مبلمان مراقبت و نگهداری کنیم گاهی بر اثر اتفاق یا حادثه ای پیش بینی نشده دچار آسیب خواهد شد، که نیاز به تعمیر مبل دارند. تعمیرات مبلمان از روش های مقرون به صرفه نسبت به خرید مبل است زیرا هزینه ای که صرف خرید مبلمان می شود بسیار بیشتر از هزینه های ترمیم و تعمیر مبل است. از این رو پیشنهاد می کنیم که در ادامه به نکات طلایی و مهم در مورد تعمیرات مبلمان توجه داشته باشید تا در صورت نیاز اقدامات لازم در مورد تعمیرات تخصصی مبلمان را انجام دهید.

 

 

تعمیرات تخصصی مبلمان چگونه انجام می شود؟

برای تعمیرات تخصصی مبلمان ابتدا کارشناس بررسی های لازم را در مورد چارچوب یا کلاف مبل را انجام می دهد، چنانچه ساختار چارچوب مبلمان سالم و از کیفیت خوبی برخوردار باشد در این صورت می توان سایر مراحل تعمیرات تخصصی مبلمان را به مجموعه تخصصی تعمیر و ترمیم مبل سپرد. در صورتی که کلاف و ساختار اصلی مبلمان دچار آسیب دیدگی شدید باشد ترمیم و تعمیر مبل فایده ای ندارد و بهتر است به فکر خرید مبلمان جدید برای منزل یا محل کار خود باشید.

همیشه به این نکته توجه کنید که تعمیرات و ترمیم تخصصی مبلمان را تنها به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید زیرا آن ها با برخورداری از نیروی کار حرفه ای و استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و مخصوص می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه مشخص بدون ایراد و آسیب جدی به مبلمان، آن ها مثل روز اول به شما تحویل دهند. کلیه خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم مبلمان از جمله تعویض رویه مبل، رنگ آمیزی و ترمیم خراشیدگی بدنه مبل و غیره از خدمات مجموعه های تخصصی تعمیرات مبل به شمار می روند. شما می توانید قبل از درخواست ابتدا با خدمات و تعرفه خدمات ترمیم و تعمیر مبل آن ها آشنا شوید و پس از تایید هر یک از آن ها را انتخاب نمایید.

 

 

عوامل موثر بر تعیین هزینه های تعمیر و ترمیم مبلمان

قبل از انجام تعمیرات تخصصی مبلمان ابتدا باید هزینه های آن را محاسبه کنید. هزینه های خدمات تعمیر مبلمانمی تواند موارد مختلفی را در برگیرد که برخی از آن ها شامل تعویض فوم یا اسفنج مبلمان، تعویض رویه یا پارچه مبل، تعمیر کلاف یا چارچوب مبل و غیره می شود. بخش دیگر هزینه های تعمیر مبل مربوط به رنگ آمیزی بدنه مبل می شود که باید قبل از درخواست خدمات کامل بررسی شود تا مشکلی در زمان پرداخت هزینه ها وجود نداشته باشد. عوامل موثر بر تعیین هزینه خدمات تعمیر و ترمیم مبلمان شامل نوع خدمات انتخابی، کیفیت مواد به کار رفته در تعمیر و بازسازی مبلمان، تعداد و اندازه مبل، مدت زمان تحویل کار و غیره می شود. با بررسی این فاکتورها می توانید به طور تقریبی هزینه تعمیرات تخصصی مبلمان را به دست آورید.

نکات طلایی قبل از درخواست خدمات تخصصی تعمیر مبل

قبل از درخواست خدمات تخصصی ترمیم و تعمیر مبلمان در منزل با محل کار بهتر است نکات طلایی زیر را بررسی کنید. با مطالعه دقیق این موراد می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات تعمیر و ترمیم مبلمان را دریافت نمایید. نکات مهم و طلایی که باید توجه داشته باشید به شرح زیر است:

قبل از سفارش و ارائه درخواست تعمیرات تخصصی مبلمان بهتر است از تعمیرکار یا مجموعه تعمیرات تخصصی مبلمان نمونه کار انجام شده را دریافت نمایید. چنانچه از تعمیرات مبلمان رضایت داشتید می توانید از خدمات تخصصی تعمیر مبل استفاده کنید و نکات لازم را در مورد نیازهای خود با مجموعه در میان بگذارید.

در بسیاری از موارد تعمیرات مبلمان نیاز به انتخاب پارچه یا رویه برای مبل است. بهتر است در این زمینه با افراد حرفه ای و متخصص در این کار مشورت کنید و با راهنمایی از آن ها بهترین و باکیفیت ترین پارچه را برای مبلمان خود انتخاب کنید. با همفکری و تبادل نظر با یکدیگر می توانید بهترین رنگ و کیفیت پارچه مبلی را انتخاب کنید و برای تعمیر رویه مبل از آن استفاده نمایید.

قبل از ارسال کار برای تعمیر و ترمیم مبل حتما توافق های لازم جهت انجام خدمات تخصصی مبلمان و حمل و نقل آن با مجموعه داشته باشید تا مشکلی در این زمینه برای شما ایجاد نشود.