طراحی

طراحی منزل سبک مدرن

سبک دکوراسیون مدرن از مهمترین و پر طرفدار ترین سبک های دکوراسیون داخلی است .در چند دهه ی اخیر استفاده از سبک دکوراسیون داخلی مدرن رواج بسیاری یافته است، همچنین شاهد گسترش سبک دکوراسیون مدرن در ایران نیز هستیم، سبک دکوراسیون مدرن به جهت سادگی و بی آلایش بودن فضای راحتی را برای شما به ارمغان می آورد، رنگ های مورد استفاده در سبک دکوراسیون مدرن بیشتر رنگ های خنثی هستند و از تزیینات زیاد و مجلل دوری میکند و بیشتر بر کاربردی بودن وسایل و عملکرد گرایی تاکید میکند، سبک دکوراسیون مدرن ایده ای عالی برای استفاده در فضاهای کوچک است، تا با کاربردی بودن فضا، فضای خانه ی شما را بزرگتر جلوه دهد .دریم لایف در قسمت دکوراسیون با ارائه مشاوره و طراحی دکوراسیون و معماری داخلی و خارجی آماده همکاری با شما مشتریان عزیز است . در زمینه مشاوره دکوراسیون داخلی می توانید با واتساپ مچموعه دریم لایف یا زندگی رویایی تماس بگیرید و درصورت نیاز از مشاوره طراحی دکوراسیون ما خانم مهندس ترانه مجتبایی استفاده نمایید.

 

طراحی کلبه چوبی

کلبه ها یا خانه های مثلثی در دهه ی پنجاه میلادی بسیار مورد توجه قرار گرفت، خصوصا در مناطقی که چوب به وفور یافت میشد، اما امروزه دوباره شاهد به رونق رسیدن این کلبه ها هستیم، کلبه های مثلثی یا سویسی انتخاب بسیار مناسبی جهت استفاده بعنوان ویلا هستند گرچه گاهی افراد بصورت دایم در آنها زندگی میکنند، از مزایای بسیار این کلبه ها، شیب سقف و نشتی ندادن بارش ها، کاهش هزینه ی ساخت به جهت نبود دیوار، ذخیره ی انرژی به جهت نوع طراحی سازه و عایق برودتی، زیبایی منحصر بفرد، قابلیت حمل، امکان اجرا در تمام نقاط اشاره کرد . در دریم لایف می توانید در قسمت مشاوره با شماره واتساپ ما تماس بگیرید و برای مشاوره و طراحی و اجرای کلبه های مثلثی و هر نوع دکوراسیون دیگر اعم از دکوراسیون داخلی یا دکوراسیون خارجی با طراح دکوراسیون ما خانم مهندس ترانه مجتبایی مشاوره بفرمایید .

 

طراحی واحد هفتاد متری در کوی فردوس

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی ویلای مدرن

ویلا ها از جمله ساختمان هایی هستند که بسیاری از ما دوست داریم برای استراحت از محیط ویلا استفاده کنیم . معمولا در ایران این ویلا ها در مناطق شمالی و جنوبی و کوهستانی ایران که آب و هوای خوبی دارند طرفداران بیشتری دارد . طراحی ویلای شیک و مدرن از مهمترین آیتم های یک ویلای خوب است . طراحی داخلی و بیرونی ویلا از کارهای مهم یک طراح و یا آرشیتکت است . طراحی ویلای مدرن بسیار کار تخصصی است . بر حسب مکان و زمین ویلا باید بتوان ویلایی طراحی کرد که همه آیتم های راحتی و زیبایی را داشته باشد . ویلاهای مدرن امروزی مورد توجه بسیاری از مردم است . دریم لایف برای دوستاران ویلا های مدرن و در ارائه خدمات مشاوره و طراحی و اجرای ویلا براتون عکس هایی از طراحی ویلای مدرن توسط آرشتیکت دریم لایف خانم مهندس ترانه مجتبایی گذاشته و اماده خدمات گفته شده به شما مشتریان عزیز در طراحی ویلاهای مدرن است . زندگی رویایی می تونه واقعی بشه .

 

طراحی پروژه آپارتمان مسکونی در شهرک غرب

طراحی از خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی پروژه آپارتمان مسکونی در پونک

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی ویلای مدرن تهراندشت

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی سرویس بهداشتی و حمام مدرن

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی دکوراسیون داخلی (منطقه دماوند)

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی

 

 

طراحی ویلا های مدرن

آرشیتکت خانم مهندس ترانه مجتبایی