چاپ سفارشی روی پرده

چاپ سفارشی روی پرده
 

پرده چاپی طرح دلخواه خود

 
پرده چاپی بصورت پنل را می توانید در دریم لایف بصورت سفارشی نیز خرید نمایید . کافیست عکس مورد نظر خود رابرای ما بفرستید تا پرده چاپی سفارشی عکس شما را برایتان آماده کنیم . می توانید هر عکسی از خودتان یا طرح مورد نظرتان یا منظره خاصی را برای ما ارسال کنید تا ان را پرده بصورت سفارشی چاپ کنیم فقط باید کیفیت عکستان بالا باشد و اگر کیفیت عکسی ارسالی پایین باشد کیفیت چاپ پرده شفاف نمی شود . می توانیم عکس مورد نظرتان برای چاپ پرده روی جنس هازان و جنس مخمل چاپ کنیم و دوخته شده آماده با سایز دلخواهتان و بصورت دوخت پانچ تحویل دهیم . دریم لایف هر نوع چاپ سفارشی روی پرده را در کمترین زمان ممکن برایتان انجام می دهد .

پرده چاپی سفارشی و یا چاپ پرده سفارشی ازجمله خدماتی است که با آمدن ماشین های چاپ دیجیتال ممکن شده . بعضی از مردم دوست دارند برای پرده منزلشان و یا حتی پرده محل کارشان طرح مورد نظرشان را داشته باشند و این امر با آمدن ماشین های چاپ جدید ممکن شده . پرده چاپی از پرطرف دار ترین پرده ها در حال حاضر است . بیشتر پرده های چاپی بصورت پنل چاپی و پرده چاپی پانچی استفاده میشود . خوبی و مزیت این پنل های چاپی راحتی نصب و دوام در رنگ است . چاپ روی پرده را می توانید با چاپ روی کالای خوابتان هم ست کنید .
 

سفارش پرده چاپی سالنی

 
پرده سالن پذیرایی از مهمترین پرده ها در دکوراسیون داخلی هر منزلی است .برای طرح های سفارشی چاپی پرده سالنی بیشتر از طرح های خاص و لاکچری استفاده میشود و بهتر است شما مشتریان عزیز هم بر حسب سبک دکوراسیون منزلتان عکس سفارشی خود را برای چاپ پرده انتخاب کنید . جنس پیشنهادی دریم لایف برای عکس پرده چاپی سالنی دلخواهتان مخمل است . پرده مخمل جزو پرده های لاکچری تر و مناسب تر برای اتاق پذیرایی است .

 

پرده چاپی سفارشی برای اتاق خواب

 

عکس پرده چاپی دلخواهتان برای پرده اتاق خواب می تواند از عکس چهره خودتان یا هر نوع طرح دیگری باشد . می توانید عکس روی کالای خوابتان را با پرده ست کنید و عکس سفارشی خود را روی پرده و کالای خواب چاپ کنید . جنس هازان برای اتاق خواب مناسب است ولی برای لاکچری تر بودن مخمل هم استفاده می شود . همین کار را می توانید برای پرده چاپی اتاق فرزندانتان نیز انجام دهید .

زندگی رویایی برای شما مشتریان گرامی آرزوی سلامتی دارد و امیدواریم با سفارش طرح مورد نظرتان روی پرده چاپی شادی را به زندگیتان بیاوریم و به خوشی پرده خود را استفاده کنید .

 

شماره تماس و واتساپ جهت سفارش ۰۹۹۱۲۵۰۱۰۴۰