چاپ سفارشی روی پرده زبرا و شید


 

چاپ سفارشی روی پرده زبرا و شید

 
پرده زبرا و شید رول بصورت چاپی را می توانید در دریم لایف به دلخواه خودتان سفارش دهید . هر عکس و یا تصویر و حتی لگوی شرکت خود را می توانید بنا بر سلیقه خود روی پرده زبرا و شید رول سفارش دهید . بالا بودن کیفیت عکس ارسالی شما تاثیر بسزایی در شفافیت چاپ روی زبرا دارد پس لطفا عکس های با کیفیت بالا برای چاپ روی پرده زبرا و یا شید رول را برای دریم لایف ارسال کنید .
 

سفارش چاپ پرده زبرا برای اتاق خواب

 
ماشین های چاپ جدید دیجیتال قابلیت چاپ روی پرده زبرا و شید رول را دارند . می توانید عکس مورد نظرتان برای اتاق خواب و یا اتاق خواب کودک را برای دریم لایف ارسال کنید و در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا چاپ روی پرده زبرا آن را تحویل بگیرید . می توانید پرده زبرا با سایز دلخواه خود را سفارش دهید و دریم لایف بعد از چاپ روی پرده زبرا آن را بصورت آماده نصب برای شما ارسال می کند . می توان پرده زبرا چاپی را با کالای خواب خود ست نمایید . بعد از سفارش عکس دلخواه خود هم زبرا و هم کالای خواب آماده و تحویل شما خواهد شد .
 

شستشوی پرده زبرا چاپی سفارشی

 
شستشوی این پرده های زبرا فرقی با زبرای دیگر چاپی ندارند و براحتی و آب نیمه گرم حدود ۳۰ درجه می توانید این زبراها را شسته و دوباره نصب کنید . چاپ روی زبرا های سفارشی بسیار با دوام هستند و هیچ مشکلی در شستشو نخواهند داشت .

زندگی رویایی سلامتی و نیک بختی را در خرید پرده های زبرای سفارشی چاپی برایتان آرزو دارد و امیدواریم به خوشی استفاده کنید .
 

شماره تماس و واتساپ جهت سفارش ۰۹۹۱۲۵۰۱۰۴۰