همه انسان های ارزوی داشتن یک زندگی رویایی برای خورا داشته اند و همیشه در تخیلات خ یک زندگی روییای را تصور میکند
ما به شما کمک میکنیم تا زندگی رویایی خود را با این چند نکنه بسازید

۱- به جزییات اهمیت دهید و از انها استفاده کنید .

برای این که به زندگی رویایی خود دست پیدا کنید، هنگام خرید لوازم دکوری مدل هایی را انتخاب کنید که به زندگی شما هویت و شخصیت ببخشند. آثار هنری منحصر به فرد برای زندگی رویایی شما یک سرمایه گذاری مناسب خواهد بود. بر روی هنرمندانی که از خرید آثار آن ها لذت می برید و آثارشان به شخصیت شما نزدیک هستند، سرمایه گذاری کنید. شاید این کار در ابتدا کمی هزینه بر باشد، اما این آثار هیچ گاه قدیمی نشده و همیشه دارای هویت منحصر به فرد هستند. در طول سال ها به هر کجا که نقل مکان کنید، با تعویض قاب این آثار هنری می توانید آن ها را با فضای زندگی خود هماهنگ کنید.

۲- از برند های مطرح دکوراسیون اشیا کوچک تهیه کنید.

ترند های دکوراسیون نیز همانند دنیای مد و فشن بسیار سریع تغییر می کنند. بهتر است که با خرید لوازم کوچک و ارزان قیمت، ترند های دکوراسیون را دنبال کنید. برای مثال اگر در یک سال پارچه های طرح دار برای مبل ها مد هستند، به جای خرید مبلی با پارچه ای طرح دار، مبلی ساده و تک رنگ خریداری کرده و با تهیه کوسن های طرح دار، مد سال را دنبال کنید. این گونه برای محصولات گذرا بیش از اندازه هزینه نکرده و مد را نیز به زندگی خود خواهید آورد.

۳- به لوازم آشپزخانه که در دید بیشتری هستند اهمیت دهید.

زمانی که برای آشپزخانه خود خرید می کنید به لوازم کلیدی مانند سرویس قاشق و چنگال و لیوان ها که سال ها از آن ها استفاده خواهید کرد بسیار اهمیت بدهید. با خرید سرویس غذاخوری ای با کیفیت بالا، سال ها با لذت از آن ها استفاده خواهید کرد. برای خرید چنین لوازمی منتظر زندگی رویایی خود نمانید.

۴- در خانه خود حتما یک کتاب خانه بزارید

اگر می خواهید در زندگی رویایی خود کتابخانه ای بزرگ داشته باشید، باید بدانید که در طی تنها چند روز نمی توانید به آن دست پیدا کنید. داشتن کتابخانه نیاز به تلاش و زمان دارد. با ارزش ترین کتابخانه ها در طول زندگی و با گذر زمان شکل می گیرند. برای خود یک تاریخ مشخص کرده و تا آن زمان مدام به کتاب فروشی ها سر بزنید. جمع آوری کتاب های مورد علاقه تان زمان بر خواهد بود.

۵- مبلمان خود را ساده و با طرحی بگیرید که در یک مقطع زمانی خاص مد نباشد و همیشگی باشد

می توانید مبل هایی را که می خواهید در زندگی رویایی خود داشته باشید را از همین امروز خریداری کنید. ما به شما توصیه می کنیم که مبلمانی با مد همیشگی فراهم کنید. برای مثال هنگام خرید مبل ها به زیبایی و کیفیت چهارچوب آن دقت کنید. در طی سال ها ممکن است که رنگ و طرح های مورد پسند شما عوض شده و سلیقه شما تغییر کند، با خرید مبل هایی زیبا و با کیفیت می توانید با گذر زمان روکش آن ها را بر اساس علاقه خود تغییر دهید. با تغییر روکش مبل ها فضای اتاق نمیشن را نیز تغییر دهید.

۶- از اطلاعات در دسترس دکوراسیون داخلی الهام بگیرید

برای این که به زندگی رویایی خود دست پیدا کنید از منابع اطراف خود الهام بگیرید. برای مثال مجله ها و سایت های اینترنتی دکوراسیون داخلی را دنبال کنید. بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که در زمینه دکوراسیون داخلی به ایده های زیادی دست پیدا کرده اید. این گونه اشیاء ماندگار را راحت تر انتخاب کرده و برای زندگی رویایی خود سرمایه گذاری خواهید کرد.

۷- در بخش های از خانه یک فضای خالی ایجاد کنین

در دکوراسیون داخلی یک نکته مهم وجود دارد که معمولا اکثر افراد آن را فراموش می کنند؛ یک مکان با فضاهای خالی موجود در آن شناخته می شود. زمانی که می خواهید خانه خود را دکوراسیون کنید فقط بر روی مبل ها تمرکز نکنید. یک دکوراسیون با تعداد کمتری مبلمان بیشتر از آن چه تصور می کنید جلب توجه خواهد کرد. شما نیز با استفاده بیش از حد از لوازم دکوری، دچار خطا های معمول در دکوراسیون داخلی نشوید. با خرید لوازم کمتر از راحتی فضای خالی موجود در خانه لذت برده و برای خرید لوازم اصلی پس انداز کنید.

۸- مبلمان سبک و متحرک بخرید

تا زمانی که به زندگی رویایی دست پیدا کنید، در خانه کنونی خود از مبلمان ثابت استفاده نکنید. اگر مبلمان شما قابلیت جا به جایی داشته باشند و بتوانید از آن ها در مکان های دیگر نیز استفاده کنید، برای زندگی رویایی خود نیز صرفه جویی خوبی خواهید کرد. برای مثال به جای این که از ویترینی دیواری در آشپزخانه استفاده کنید، کمدی متحرک خریداری کنید. کمد متحرکی که امروز در آشپزخانه قرار دارد، در آینده می تواند به جای کمد لباس ها، کتابزندگی و یا ویترینی زیبا در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد.

۹- هنگامی که به سفر میرود حتما با خود یک یادگاری بیاورید

از سفر ها و تعطیلات خود لوازم دکوری و یادگاری تهیه کنید و در طول سال ها مکانی بی نظیر در زندگی بسازید. در واقع زندگی رویایی نیز به همین معنا است؛ خرید تابلو ها، پارچه ها، لوازم دکوری و حتی مبلمان کوچک از مکان ها و جغرافی های مختلف به خانه شما زندگی و آزادی می بخشد.

۱۰- از علایق خود در زندگی رویایی نشانه بگذارید

در زندگی رویایی شما باید ردی از خود شما نیز وجود داشته باشد. برای فردی که دوست دارد در طبیعت پیاده روی کند، هزاران نوع گیاه و برای کسی که به عکاسی علاقه مند است، عکس های بی نظیری وجود دارد که می توانند به خانه زندگی ببخشند. هیچ چیزی زیباتر از وجود لوازم مورد علاقه در دکوراسیون داخلی نیست. به این فکر کنید که شما چگونه می توانید علایق خود را به زندگی بیاورید.