تلفن : 09912501040

مبلمان ویلایی آلاچیق (شعبه خزرشهر)

شرکت آلاچیق مفتخر است که در طی سالیان، مدرن‌ترین و زیباترین محصولات و مصنوعات باغی و ویلایی را به هم‌میهنان عرضه و ارائه کرده است.

امروزه استراتژی توسعه کارآفرینی، یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین استراتژی‌های توسعه اقتصادی جوامع تلقی می‌شود. در این میان کسب و کارهای خانوادگی سهم بسزایی در توسعه کارآفرینی و اقتصاد بر عهده دارند.
برند آلاچیق به عنوان اولین برند مبلمان فضای باز در ایران، در خانواده‌ای بزرگ و صمیمی متولد شد تا کسب و کار خانوادگی ما از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کند. یکی از اهداف اولیه ما ایجاد یک مجموعه کامل از محصولات باغی و ویلایی با دارا بودن استانداردهای کیفی بالا بوده است.

شایان ذکر است توجه به مدگرایی، رنگ و طراحی‌های روز دنیا در مبلمان فضای باز همیشه الگوی اصلی ما در ارایه محصولات بوده است. محصولات آلاچیق دارای کیفیت بالایی بوده و بخشی از محصولات ما شامل مبلمان باغی، مبلمان حصیری، مبلمان راتن، مبلمان وکرز، مبلمان فضای باز، تجهیزات باغی و ویلایی، تاب، آلاچیق، چتر، سایبان، میز و صندلی فضای باز، پنکه مه‌پاش، هیتر، باربیکیو، ترامپولین، تخت کنار استخر، میز بار و تنوع زیادی از ملزومات و تجهیزات باغی و ویلایی است.

چشم انداز آلاچیق

مجموعه آلاچیق با تکیه بر دانش، تجربه، خلاقیت و نوآوری کلیه پرسنل تلاشگر خود و با تکیه بر اعتماد مشتریان و جامعه، در صدد است به عنوان بازوی محوری صنف مبلمان باغی و ویلایی، ضمن پیشتاز ماندن در صنعت مبلمان فضای باز با ایجاد نمایندگی در تمام استان های ایران شعب خود را گسترش دهد

ماموریت آلاچیق

*مشتریان آلاچیق ارزشمندترین و مهم ترین افراد ذینفع این شرکت محسوب می شوند. *خوشنامی و اعتبار مجموعه آلاچیق، توانایی بالا در ارایه محصولات متنوع و بی نظیر باغی و ویلایی، سالها تجربه مدیران، شبکه توزیع گسترده و کارآمد، وجود مشتریان وفادار کمک خواهد کرد تا مجموعه آلاچیق همچنان به عنوان انتخاب اول مشتریان باقی بماند. *صداقت، احترام، رعایت کرامت انسانی، خلاقیت و نوآوری، اخلاق حرفه ای، مشارکت کارکنان، بستر سازی برای رشد حرفه ای، مسولیت پذیری و قانون مداری از ارزش های محوری مجموعه آلاچیق به شمار می آیند

زندگی رویایی شما رو به دیدن مبلمان آلاچیق دعوت می کند .