تلفن : [ برای نمایش تلفن و کد تخفیف فروشگاه ها جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید! ]
آدرس : –
اینستاگرام : medadghermezz

موسسه مداد قرمز
موسسه مداد قرمز را در سال ۱۳۹۵ ثبت کردیم. رسالت آن طراحی و تولید ابزارهای آموزشی وسرگرمی است. برایش آرزوهای بزرگی داشتیم و داریم. اما بزرگ‌ترین و مهم‌ترین آرزوی موسسه مداد قرمز خودباوری کودکان و نوجوانان است. دیده شدن استعدادها و توانمندی‌هایشان و توانایی مدیریت بر استعداد آنان می‌باشد. موسسه مداد قرمز اگر چه نامش قرمز است اما علاقه‌مند است دنیای رنگارنگی را برای کودکان ترسیم کند و بدین منظور، در حوزه رنگ آمیزی و کاردستی مشغول فعالیت است. موسسه مداد قرمز به تولید بازی‌های رنگ آمیزی و کاردستی می‌پردازد. حوزه رنگ آمیزی در رشد عقلانی و عاطفی کودکان دارای اهمیت است و اگرچه که نگاه کودکان و تصورات آنان را نشان می‌دهد به آنان اجازه خلق، خلاقیت و به تصویر کشیدن آرزوهایشان را می‌دهد. شاید فرصت آرزو کردن را در همین فضاها از کودکان گرفتیم و به جای آرزوهای خلاقانه به آنان یاد دادیم که خانه بزرگ‌تر و ماشین بهتر آرزو کنند و آنان را بیش از موعد مقرر وارد دنیای بزرگسالی کردیم. یک مجموعه مانند یک دست می‌ماند و مطمئنا نمی‌تواند به تنهایی تغییر ایجاد کند، اما می‌تواند به شکل گیری یک دیدگاه کمک نموده و در راستای آن قدم‌های مفیدی بردارد. در ادامه یکی از محصولات موسسه مداد قرمز به نام “بوم بوم” را به شما معرفی می‌کنیم.
بوم بوم یک بسته رنگ آمیزی و کاردستی است. بوم بوم با شعار “خلق کنید، رنگ کنید، لذت ببرید” تصویرگر هوش نوآوری فرزندان (کودکان و نوجوانان) شماست. بوم بوم شامل بوم‌های کوچک چوبی برای نقاشی و خلق دنیای سه بعدی با خمیر و اوریگامی است. همه چیز آماده خلق ایده‌های شماست. تنوع، تلفیق، تجسم خلاق و تصویرسازی که علاوه بر سرگرمی موجب رشد خلاقیت، نوآوری و استعداد کودکان می‌گردد. سه عدد بوم چوبی با شکل‌های دایره، مستطیل و لوزی آماده نقاشی کردن و خلق تصاویر زیبا هستند. بوم‌های نقاشی قابلیت نقاشی در دو طرف را دارند. می‌توانید پس از نقاشی کشیدن و خشک شدن یک طرف از بوم، از طرف دیگر نیز برای نقاشی استفاده کنید. در واقع شما شش بوم برای نقاشی کشیدن دارید. خمیر و اوریگامی و ترکیب با نقاشی یک نقاشی سه بعدی به شما می‌دهد. این بسته قادر خواهد بود خلاقیت فرزند شما را پرورش دهد و با تصور شخصیت‌ها(در خمیر و اوریگامی) و نقاشی روی بوم‌ها، نگاهی متفاوت و خلاقانه را به فرزند شما هدیه دهد. روش ساخت ۷ خمیر بازی و ۷ اوریگامی در دفترچه راهنما می‌باشد. می‌توانید در ابتدا از آنان الگو بگیرید و سپس با خلاقیت خود سازه‌های مورد علاقه خود را بسازید.

محتویات بسته رنگ آمیزی بوم بوم
-سه عدد بوم چوبی (قابلیت کشیدن ۶ نقاشی را دارد).
-گواش ۶ رنگ
– خمیر بازی سبک (۶ عدد)
– کاغذ اوریگامی (۶ عدد کاغذ دورو رنگی)
– قلم‌مو حرفه‌ای نقاشی (۲ عدد)
– پالت کوچک رنگ (برای تلفیق رنگ‌ها)

شما می‌توانید با خرید بسته اضافه خمیر، خمیر بیش‌تری برای ساخت مجسمه‌های خمیری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به پیج مداد قرمز در اینستاگرام و یا وب سایت مداد قرمز مراجعه کنید. www.medadghermez.org
اینستاگرام: Medadghermezz
زندگی رویایی شما دوستان عزیز را به خرید از موسسه مداد قرمز دعوت می کند .


گالری تصاویر فروشگاه :