تلفن : [ برای نمایش تلفن و کد تخفیف فروشگاه ها جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید! ]
آدرس : تهران، خیابان استاد نجات اللهی، نبش کوچه بیمه، پلاک ۱۰۵

مسیریابی آدرس با :

صنایع دستی تخت جمشید
صنایع دستی تخت جمشید در بورس صنایع دستی خیابان ویلا واقع است .
محصولات متنوعی از صنایع دستی را می توانید در فروشگاه صنایع دستی تخت جمشید خرید نمایید .از جمله این اجناس صنایع دستی :
فیروزه کوبی – ترمه و قلم کار – خاتم – مس و پرداز – مس و پرداز – قلم زنی – مس و خاتم – مینا کاری – گلیم – فرش – چرم – گبه – تندیس و سفال – کیف و پاف و کوسن و نقره و بسیاری اجناس صنایع دستی دیگر را می توان از صنایع دستی تخت جمشید خرید نمایید .
قلم زنی از سازه های دستی برای زیبایی دکوراسیون مزل شماست .
هنر حکاکی خطوط و ایجاد نقوش متنوع بر روی اشیا فلزی مانند مس و نقره و برنج به وسیله چکش سرد و قلم که منجر به خلق دست سازه های تزیینی می شود قلم زنی می گویند . هنر قلم زنی پیشینه طولانی در ایران باستان دارد .فروشگاه صنایع دستی تخت جمشید در زمینه اجناس قلم زنی محصولات زیبا دکوری خاصی ارائه کرده .
مس و پرداز : هنر ایجاد نقوش ختایی و گل مرغ و اسلیمی بر روی فلز مس که منجر به خلق دست ساز تزیینی می شود را مس و پرداز گویند . در واقع تلفیق هنر چند هزار ساله مینا کاری و مسگری می باشد . مرکز تولید آن شهر اصفهان است . در هنر مس و پرداز هم فروشگاه صنایع دستی تخت جمشید اجناس مس و پردازی زیبایی ارایه کرده که برای زیبایی دکوراسیون منزل می توانید خریداری کنید . عکس هایی که دریم لایف از داخل فروشگاه صنایع دستی تخت جمشید براتون گرفته محصولات زیبای صنایع دستی تخت جمشید را نشان می دهد . زندگی رویایی شما را به دیدن صنایع دستی تخت جمشید دعوت می کند .

گالری تصاویر فروشگاه :