تلفن : 09912501040

صنایع دستی مشرق زمین
صنایع دستی مشرق زمین در خیابان شریعتی نبش دولت واقع است . انواع صنایع دستی مختلف در تمام زمینه ها از محصولات صنایع دستی مشرق زمین است . در صنایع دستی مشرق زمین می توانید اجناس زیر را خریداری نمایید :
مجموعه فیروز کوب – گلیم – میناکاری- مس و خاتم – قلم زنی – مس و پرداز – خاتم – ترمه و قلم کار- فرش – بلور – چرم – گبه – تندیس و سفال – مس و برنج – کیف و پاف و کوسن – استخوان و نقره و بسیاری دیگر از صنایع دستی .
هنر چیدمان منظم و ظریف قطعات کوچک سنگ فیروزه به روی فلزاتی مانند برنج و مس را فیروزه کوبی می گویند . در زمینه صنایع دستی فیروزه کوبی فروشگاه مشرق زمین مدلهای زیبا و جذابی ارائه کرده که برای زیبایی دکوراسیون منزل و داخل بوفه و یا روی کنسول بسیار مناسب است .
صنایع دستی مشرق زمین گلیم و گبه های بسیار زیبایی ارائه کرده با ابعاد و سایز های مختلف و همچنین پاف های بافته شده از جنس گلیم . در مورد گلیم باید گفت که گلیم دست بافته ای از جنس پنبه و پشم است که که با نقوش هندسی و یا نقوش حیوانات بافته می شود .این بافته ها الهام گرفته از آداب و فرهنگ اقوام مختلف در ایران است و با ارائه مستندات تاریخی قدمت هشت هزار ساله در ایران دارد . عکس هایی که دریم لایف برای شما از داخل صنایع دستی مشرق زمین گرفته نشان دهنده محصولات مختلف صنایع دستی مشرق زمین است . زندگی رویایی پیشنهاد خرید از صنایع دستی مشرق زمین در صنایع دستی مختلف و با قیمتی مناسب را به شما می دهد .

گالری تصاویر فروشگاه :