تلفن : 09912501040

فروشگاه ماندگار
شرکت ماندگار مخترع مبلمان پلیمر.اولین تولید کننده میز و صندلی پلیمری درخاورمیانه است که درسال ۸۷ شروع به کار کرد و تو عرصه تولید بعنوان برترین تولید کننده و حامی طبیعت شناخته و موفقیت های زیادی کسب کرده. شرکت ماندگار واقع در شهرک صنعتی شمس اباد میباشد که در اقسا نقاط کشور و حتی خارج از کشور نمایندگی دارد. شعبه مرکزی شرکت ماندگارواقع در باز مبل یافت اباد میباشد.از خصوصیات و مزایای محصولات پلیمری که این جنس را نسبت به سایر جنسها متمایز کرده؛ نشکن بودن کار،قابل شستشو بودن ،شامل ضمانت نامه تعویض قطعات واتصالات پیچ و مهره است تمامی صندلیها ومبلمان این محصول برای کیفیت و راحتی کار از فوم سرد درجه ۱ کارشده پشتی صندلیها تماما ارگونومی میباشد که حالت طبی دارند وبرای نشستن طولانی کاملا راحت میباشد.
رنگ بندی محصولات پلیمری به دو دسته تقسیم میشنوند که رنگ ابکاری و رنگ معمولی (پلی اورتان)هست. رنگ ابکاری شامل تنوع رنگ :ابکاری رزگلد،دودی،طلایی نقره ایی
ورنگی معمولی:سفید صدفی.طلایی سفیدیخچالی .گردویی میباشد.
تنوع رنگ بدنه وپارچه بسته به سلیقه مشتریان عزیز قابل تغییر و اجرا میباشد.
از این که به خانواده بزرگ ماندگار میپیوندین ممنونیم وخدمتگذار.
زندگی رویایی عکس های داخلی فروشگاه ماتدگار رو براتون اماده کرده تا بتونید با این نوع مبلمان بیشتر آشنا بشید. زندگی رویایی شما رو به دیدن فروشگاه ماندگار و مبلمان و میزهای زیبای آن دعوت می کند .
ادرس فروشگاه:بازار مبل یافت اباد بالاتر از بازارمبل ایران ۱نبش خ تقی زاده پ۵۸۹ گالری رویای مبل ماندگار


گالری تصاویر فروشگاه :