تلفن : 09912501040

کینگ گلاس
کینگ گلاس در محدوده بازار مبل دلاوران است .کینگ گلاس اولین تولید کننده ورق های پلی گلاس در ایران با بیش از ۵۰ رنگ در سه گروه رنگی ساده و طرح چوب و طرح سنگ و اکلیل دار است . زندگی رویایی عکس های داخلی از فروشگاه کینگ گلاس براتون اماده کرده تا بتونید محصولات پلی گلاس را ببینید . در مورد ورق های پلی گلاس کینگ گلاس براتون مطالبی آماده کرده که می تونید ببینید .
پلی گلاس ام دی اف با رو کش نوعی لاک به نام پلکسی گلاس است که همانند شیشه شفاف است .جنس این پلکسی گلاس از نوع پلی کربنات است که ظاهری شبیه شیشه دارد اما نسبت به شیشه سبک تر و محکم تر می باشد.
یک لایه ۱۷ میکرونی از پلی استر بر روی یک طرف سطح ورق ام دی اف دو رو ملامین پرس شده است و رنگ نهایی صفحه،توسط رنگ لایه ملامین ،که روکشی از پلی استر دارد تعیین می شود و به مرور زمان نیز هیچ تغییر رنگی در ورقه های ملامین و پلی گلاس ایجاد نمی شود .مقاومت سطح این ورق ها در برابر خراش به اندازه ای بالاست که به شما اجازه می دهد با یک اسفنج ،سطوح را بدون ایجاد خراش ،تمیز کنید.سطح براق و صیقلی با قابلیت انعکاس نور ،باعث ایجاد فضای زیبا و دلنشین در محیط های مورد استفاده می شود.
کینگ گلاس موارد استفاده پلی گلاس را در دکوراسیون داخلی و کابینت و لوازم چوبی خانگی پیشنهاد می کند .
برتری پلی گلاس به جنس های مشابه در دعدم تغییر رنگ حتی در هوای آزاد و نور و عدم خش پذیری سطح ورق حتی با ماده پاک کننده و شفافیت فراوان است.
کینگ گلاس دارای کاملترین سمپل رنگ است . ورق هایی که رو کش آن پلی گلاس و روکش پشت آن ملامینه است .
زندگی رویایی شما رو به دیدن کینگ گلاس دعوت می کند.