تلفن : 09912501040

گلدکیش
مجموعه گلدکیش به صورت رسمی در سال ۱۳۹۳ پس از ۱۰ سال سابقه در زمینه واردات لوزام لوکس خانگی فعالیت خود را آغاز کرد.
از ابتدای فعالیت، گلد کیش خود را موظف به ارائه محصولات لوکس و با کیفیت بالا نمود و هم اکنون پس از گذشت ۱۶ سال، بزرگترین سهم بازار لوازم لوکس خانگی در ایران را در اختیار دارد.
گلدکیش نماینده انحصاری برخی از تولیدکنندگان مطرح ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند و هند بوده و هم اکنون گلد کیش در راستای حمایت از اقتصاد داخلی و تولید ملی اقدام به تولید بسیاری از محصولات با کیفیت بی رقیب در داخل ایران نموده است. محصولات متنوعی مثل ظروف و محصولات دکوری کریستال، محصولات شیشه و برنز، محصولات چینی و برنز، ظروف سرامیکی آشپزخانه، گل مصنوعی، دکوری های سرامیکی، انواع میز و مجسمه های پلی رزین و برنز، ظروف و محصولات برنجی، محصولات چوب و برنج و همینطور محصولات شیشه و برنج از جمله محصولات شرکت گلدکیش هستند.
به منظور ارتباط بی واسطه بین بخش تولید و مشتریان و در نهایت پایین آوردن قیمت تمام شده محصولات برا ی مصرف کننده نهایی، شوروم اختصاصی گلدکیش با فضایی بیش از ۱۰۰۰ مترمربع در مرکز بازار لوازم لوکس خانگی روزانه پذیرای مشتریان VIP و نمایندگان مجموعه گلدکیش از سراسر ایران است. این مجموعه با بیش از ۳۰۰۰۰ متر مربع انبار اختصاصی در تهران و حومه، بیش از۴۰ شعبه در سراسر کشور و بیش از ۵۰۰ کارمند در بخشهای زنجیره تامین، بازرگانی، تولید، فروش حضوری، فروشهای آنلاین و اینترنتی، پشتیبانی فروش، سنجش رضایتمندی مشتریان ، در حال خدمات رسانی به بیش از ۵۰۰۰ مشتری عمده و ۵۰۰۰۰۰ مشتری ثابت می باشد.
گلد کیش با در اختیار داشتن نیروی انسانی آموزش دیده و بهره گیری از بروز ترین امکانات و نرم افزارها، کارآمدترین سیستم های فروش حضوری و آنلاین و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه میدهد و امکان خرید آسانتر و مقرون به صرفه تر مشتریان وفادار خود را فراهم نموده است.
چشم انداز کلی گلدکیش برا ی مسیر پیش رو، تبدیل شدن به نخستین برند مطرح لوازم لوکس خانگی در سطح خاور میانه و تاسیس فروشگاههای زنجیره ای در سراسر کشور می باشد.
زندگی رویایی عکس های داخلی از فروشگاه ها و شعبه های مختلف گلد کیش رو به شما ارائه کرده تا بامحصولات گلد کیش بیشتر آشنا بشید .
زندگی رویایی شما رو به دیدن فروشگاهای زیبای گلد کیش دعوت می کند .


گالری تصاویر فروشگاه :