تلفن : [ برای نمایش تلفن و کد تخفیف فروشگاه ها جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید! ]
آدرس : تهران، خیابان استاد نجات اللهی، نبش کوچه بیمه، پلاک ۱۰۵/۱

مسیریابی آدرس با :

صنایع دستی نفیس
صنایع دستی نفیس در بورس صنایع دستی خیابان ویلا واقع شده . فروشگاه صنایع دستی نفیس از فروشگاه های بسیار خوب و کامل از صنایع دستی ایران است . محصولات صنایع دستی آن عبارت است از :
گلیم و گبه – فرش – چرم – کیف دستی – پاف – خاتم کاری – مس و پرداز – فیروزه کوبی – مینا کاری -سفال- تندیس و بسیاری دیگر از وسایل تزیینی صنایع دستی . صنایع دستی ایران از بهترین و زیباترین صنایع دستی جهان با قدمتی چند هزار ساله است .
خاتم کاری هنر آراستن سطح اشیا با استفاده از انواع استخوان (شتر و اسب) و فلز ( برنج و نقره) چوب ( آبنوس و گردو ) در قالب چند ضلعی های متفاوت به صورت موزاییکی که باعث خلق سازه تزیینی بنام خاتم کاری می شود . احتمالا خواستگاه اصلی هنر خاتم کاری شیراز بوده است .صنایع دستی نفیس در خاتم کاری اجناس بسیار زیبا و مخصوص دکوراسیون ارائه کرده که با خرید آنها می توانید هنر ایرانی را در دکوراسیون خانه خود وارد کنید .
پارچه ترمه : پارچه ای ارزشمند از کرک یا پشم و امروزه از ابریشم طبیعی و ویسکوز که با طرح و رنگهایی چشم نواز و خیال انگیز بافته می شود . طرح بته جقه و طرح سرو خمیده از طرح های معرف پارچه ترمه است . فروشگاه صنایع دستی نفیس با ارائه پارچه های زیبای ترمه می تواند گزینه خوبی برای خرید این پارچه ارزشمند در صنایع دستی ایران باشد . عکس هایی که دریم لایف از داخل صنایع دستی نفیس براتون گذاشته این محصولات صنایع دستی نفیس را نشان میدهد . پیشنهاد زندگی رویایی برای زیبایی دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده از صنایع دستی ایرانی از فروشگاه صنایع دستی نفیس است .

گالری تصاویر فروشگاه :