تلفن : [ برای نمایش تلفن و کد تخفیف فروشگاه ها جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید! ]
آدرس : تهران، خیابان استاد نجات اللهی، بالاتر از سپند، پلاک ۱۵۶

مسیریابی آدرس با :

صنایع دستی آریا
صنایع دستی آریا در بازار صنایع دستی خیابان ویلا واقع شده . در صنایع دستی آریا مجموعه از محصولات صنایع دستی را می توانید خرید نمایی از جمله :
بلور – چرم -سفال – برنج – فیروزه کوب – مینا کاری – مس و خاتم – قلم زنی – مس و پرداز- ترمه و قلم کار و بسیاری اجناس دیگر صنایع دستی که آریا ارائه می دهد .
هنر تزیین سطوح فلزی یا سفالی و ایجاد نقش و نگاره های چشم نواز اسلیمی و گل و مرغ و پیچ و گره با رنگ های پخته شده در کوره و خلق این دست سازه های تزیینی و کاربردی را مینا کاری گویند . سایقه این هنر صنایع دستی به عصر هخامنش و اشکانیان و ساسانیان در ایران می رسد . در اجناس فوق صنایع دستی آریا مدل های متنوعی از مینا کاری ارائه کرده که می توانید از این ظروف زیبا برای زیبایی دکوراسیون منزل خریداری کنید تا هم از صنایع دستی کشورمان حمایت کنید و هم دکوری زیبا تر داشته باشید .
مس و خاتم : هنر چیدمان قطعات هندسی خاتم بر روی قسمت هایی از فلز مس که منجر به خلق دست سازه هایی تزییتی می شود را مس و خاتم گویند . این هنر در صنایع دستی با تلفیق خاتم و مس جلوه ای دوچندان بر روی مس ایجاد می کند . صنایع دستی آریا در زمینه مس و خاتم هم محصولا با کیفیت و زیبایی ارائه کرده . مس و خاتم از صنایع دستی با قدمت بالا در ایران است و زادگاه آن اصفهان است . دریم لایف عکس هایی از داخل فروشگاه صنایع دستی آریا گرفته که محصولات متنوع آریا را نشان می دهد . پیشنهاد زندگی رویایی خرید از صنایع دستی آریا به شما دوستان گرامی است .

گالری تصاویر فروشگاه :