تلفن : 09912501040

گالری محمودی
گالری محمودی از سال ۱۳۵۱ در تهرلن شروع به فعالیت کردو هم اکنون بعد از ۳ نسل با محصولات همیشه نوین و نو اوری های منحصر به فرد خود در خدمت مشتریان است.
محصولات ما پارچه و آرایه های پنجره از جمله پارچه های پرده ای و رو مبلی ،کرکره و لوردراپه ،شید و زبرا سیلوئت و کوسن و دیگر ملزومات پرده میباشد.همچنین مجموعه ای از مبلمان نشیمن و پذیرایی و مجموعه های نئو کلاسیک و مدرن و کنسول و آیینه و بوفه در این فروشگاه ارائه می شود .
دیگر محصولات ما کاغذ دیواری ،پارکت،لمینت و موکت ،پنل های بافتی ،کف پوش های چوبی ،پنل های چرمی ،دیوار کوب های چوبی و پلی اروتان .
در زمینه روشنایی و نور پردازی،آباژورهای ایستاده و رو میزی و نورهای دفنی و مخفی ،لوستر و روشنایی های تزیینی نیز ارائه می نماییم.
همچنین مفتخریم به ارائه و تهیه و تامین محصولات و آرایه های دکوراسیون داخلی با بالاترین کیفیت و بهترین برندهای مطرح دنیا .
طراحی و ایده های نو براساس سبک های هنری مطرح برای دکوراسیون داخلی و محیطی و نظارت و اجرای کیفی و اجرای پروژه های داخلی و خدمات پس از فروش مبتنی بر پشتیبانی محصولات و پروژهای انجام شده را نیز ارائه می نماییم .

گالری تصاویر فروشگاه :