تلفن : 09912501040

پرده کلاسیک
فروشگاهی زیبا و کامل در سعادت اباد با محصولات کاملا متنوع در پرده و لوازم جانبی و پوشش دیوار و پوشش کف و کالای خواب . در این فروشگاه محصولات زیر را خواهید دید :
پارچه پرده ای متنوع
پارچه خای مخمل و شانل
پارچه های گلدوزی
تور های زیره حریر
تور های زیره راشل
تور های گلدوزی و بردلی
انواع کاغذ دیواری
لمینت و پارکت
کالای خواب
تشک و بالش
و خدمات دوخت و نصب و اجرای پرده و کلیه خدمات نصب لمینت و کاغذ دیواری و هرگونه خدمات مورد نیاز شما در این زمینه ها انجام میشود .دیدن این فروشگاه زیبا را پیشنهاد میکنیم‌.

پرده سرای کلاسیک (شعبه۲) در سعادت آباد واقع شده . پرده سرای کلاسیک از بهترین فروشگاه های پرده این منطقه است . مدل های مختلفی از پرده سالن و پرده اتاق خواب و پرده اتاق کودک و پرده چاپی و پرده زبرا را می توانید در پرده سرای کلاسیک خرید نمایید . همچنین خدمات دوخت و نصب پرده و پرده زبرا در پرده سرای کلاسیک ارائه می شود . پرده چاپی در طرح های جدید و مدرن بصورت پنل و پانچ شده این روز ها بسیار خواهان پیدا کرده و این پرده های چاپی را می توان با رو تختی یا لحاف تخت ست کرد و همان نقشه یا طرح رو روی هم پرده و هم کالای خواب داشت . در پرده سرای کلاسیک می توانید پنل های چاپی را به دلخواه سفارش دهید و با کالای خواب ست کنید . عکس هایی که زندگی رویایی یا دریم لایف براتون از داخل پرده کلاسیک گرفته ممحصولات و مدل های پرده را نشان میدهد . زندگی رویایی شما را به دیدن پرده سرای کلاسیک دعوت می کند .


گالری تصاویر فروشگاه :