قصر پرده کرمانشاه

تلفن : 09912501040

قصر پرده کرمانشاه
قصر پرده بهترین فروشگاه شهر کرمانشاه در دکوراسیون منزل و پارچه های پرده است .فروشگاهی زیبا و مدرن از انواع محصولات پرده و لوازم پرده .محصولات متنوع و زیبا بشرح زیر :
پارچه های کاتینگ ایرانی و خارجی
پارچه های کتان گلدوزی و ساده
پارچه های مخمل گلدوزی و ساده
پارچهای ژاکارد گلدار و ساده
حریر های گلدار و ساده
تور های بردلی و گلدوزی
تورهای راشل پتینه و گلدار
تورهای ساده و پتینه جدید
کاغذ دیواری
و لوازم مربوط به پرده
و خدمات دوخت و نصب و پرده آرایی و دیگر ملزومات مربوط را میتوانید در این فروشگاه زیبا و مدرن پیدا کنید .شما رو دعوت میکنیم از افروشگاه قصر پرده دیدن فرمایید.

قصر پرده کرمانشاه همانطور که مشخص است در شهر کرمانشاه واقع شده . قصر پرده از بهترین پرده فروشی های شهر کرمان و بسیار لوکس و شیک و با محصولاتی خاص است . محصولاتی متنوع در پردهسالن پذیرایی شامل پارچه و تور و پرده تاق خواب از جمله پنل چاپی و پرده اتاق کودک مثل پارچه های چاپی خاص و همچنین پرده زبرا و شید رول در طرح های جدید از محصولات ارائه شده توسط قصر پرده است . اجناس پوشش دیوار مثل کاغذ دیواری و پوستر دیواری را نیز در قصر پرده می توانید خرید نمایید . پوستر و کاغذ دیواری های سه بعدی جدید می توانند برای زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده شوند وست کردن با پرده های آن محیط از نظر طراحی بسیار مهم است . در این زمینه قصر پرده با ارائه پرده و کاغذ دیواری و پوستر دیواری می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد چون براحتی می توانید طراحی دکوراسیون داخلی خود را به قصر پرده بسپارید و این گالری با داشتن محصولات متنوع می تواند دکوراسیونی مناسب سبک دکوراسیون شما برایتان اجرا کند .