تلفن : 09912501040

خانه درسان
شورومی با بیش از ۴۰ سال تجربه در دکوراسیون داخلی و پرده آرایی .در این شوروم بهترین محصولات از پارچه های پرده ای و محصولات دکوراسیون راخواهید دید.طراحی دکوراسیون داخلی در زمیته پرده .مبلمان و کابینت و دیگر اجزای دکوراسیون رامیتوانید در این شوروم تجربه کنید .از جمله محصولات دکوراسیون در این شوروم عبارتند از:
پارچه های پرده ای خارجی
پارچه های شانل
پارچه های گلدار چاپی و ژاکارد
پارچه های مخمل ساده و طرحدار
تور های گلدوزی و چاپی
تور های ساده و طرحدار
تورهای راشل
پنل های چاپی
پرده زبرا و شید
انواع کاغذ دیواری
انواع موکت
انواع لمینت
انواع قرنیز
انواع پارکت
ساخت واجرای کابینت
خدمات دوخت و نصب پرده
خدمات نصب موکت و پارکت
خدمات و نصب کاغذ دیواری
و کلیه خدمات دکوراسیون منزل یا محل کار انجام میشود .لطفا از شوروم خانه درسان دیدن فرمایید.لطفا قبل از بازدید هماهنگ فرمایید .متشکرم .

خانه درسان در نزدیکی میدان هروی و شورومی لوکس است . در خانه درسان انواع مختلف پرده سالن پذیرایی و پرده اتاق خواب و پرده اتاق کودک و پرده چاپی و پرده زبرا و در پوشش دیوار ،کاغذ دیواری و پوستر و در پوشش کف ،لیمنت های چوبی و پارکت و موکت در انواع مختلف انجام می شود .در خانه درسان در دکوراسبون منزل از صفر تا صد می توانید سفارش دهید . کابینت و نور پردازی نیز از تخصص های خانه درسان است . پرده چاپی از پرده هایی است که امروزه بیشتر از قبل استفاده می شود مخصوصا بصورت پنل چاپی . پرده چاپی یا پنل چاپی در طرح های سالنی و و پنل چاپی اتاق خواب و پنل چاپی اتاق کودک ارائه شده . در زمینه پرده چاپی هر طرحی را بخواهید می توانید در خانه درسان سفارش دهید .دریم لایف از داخل شوروم خانه درسان براتون عکس هایی گرفته که نشان دهنده محصولات دکوراسیونی خانه درسان است . زندگی رویایی پیشنهاد خرید و دیدن از خانه درسان را به شما می دهد .