آیا برای همه فصول روتختی داریم ؟؟ به نظر شما برای هر فصل سال بایستی یک سرویس روتختی مناسب داشته باشیم ؟؟ آیا می دانستید که برخی از این سرویس ها قابلیت استفاده برای همه فصول را دارند؟؟ عموم مردم توانایی خرید مداوم یا تعویض دوره ای این سرویس را ندارند. ضمن این که خانه ها معمولا آپارتمانی و کم جا هستند. بنابراین نه جای نگهداری سرویس های اضافی است و نه توان خرید آن ها وجود دارد.

سرویس روتختی کاوری و نمونه های مختلف آن یک راهکار مناسب می باشد. این محصولات برای چهار فصل سال کاربردی هستند. هر چند که سرویس روتختی لحافی هم داریم. اما این گروه ، حجیم و البته گران هستند. با قیاس این دو معلوم است که نمونه کاوری بهتر است.

سرویس روتختی کاوری چیست ؟

سرویس های روتختی معمولا از چند جز تشکیل شده اند. بخش اصلی و مهم آن ها به عنوان پوشش بدن در هنگام خواب می باشد. رو انداز، لحاف و کاور لحاف این بخش ها هستند. روکش برای بالش، کاور تشک و ملحفه رو انداز بخش های دیگر می باشند. بر حسب نیاز فرد، سلیقه و بودجه انتخاب می شوند. اما سرویس روتختی کاوری چیست ؟

روتختی کاوری از کاور پارچه ای زیبا و فاقد حساسیت تشکیل شده است. این بخش به صورت کیسه ای طراحی و دوخته شده است. لحافی ساده از جنسی مناسب درون آن قرار می گیرد. برای ساخت لحاف لایت ، الیاف مناسب و حلاجی شده درون کیسه ای از اسپان باند قرار می گیرد. بنابراین ، دیگر این الیاف ، زمینه خروج و آزار و اذیت فرد خواب را نمی یابند. ضمن این که شست و شوی راحت تری داشته و فضای کمی به خود اشغال می نماید.

سرویس انواع روتختی کاوری چهار فصل

اولین نمونه از روتختی برای همه فصل ها، سرویس روتختی کاوری چهار فصل است. این محصول در دوخت کاور خود یک ابتکار به خرج داده است. در لایه درونی آن لایه نازکی از پنبه دوخته شده است. بنابراین این بخش برای استفاده به عنوان روانداز در فصل معتدل بهار و فصل گرم تابستان مناسب است. این محصول یک لحاف جداگانه دارد.

با فرا رسیدن فصل های پاییز  و به خصوص زمستان ، نیازی به نگرانی نیست. لحاف را درون کاورش قرار دهید. آن را با کمک بندهای درونی به هم محکم نمایید. حالا دیگر گرمای لازم برای خواب بدن در شب های سرد فراهم است. نیازی به یک خرید مجدد نخواهید داشت. از نظر اقتصادی و فضای لازم برای نگهداری ، کاملا مقرون به صرفه است.

 

برای خرید روتختی کلیک کنید

 

سرویس روتختی کاوری به همراه پتو

در ادامه معرفی انواع روتختی برای همه فصل ها به سرویس روتختی کاوری به همراه پتو می رسیم. همان طور که می دانید این سرویس ها معمولا لحاف ندارند. شما باید برای آن به صورت جداگانه لحاف لایت تهیه کنید. اما در سرویس روتختی کاوری به همراه پتو نیازی به آن نمی باشد. زیرا یک پتوی اضافه همان کارایی لحاف لایت را دارد. این پتو همان ترکیب رنگ سرویس مربوطه را داراست.

بنابراین هماهنگی محصول را بر هم نمی زند. زیبا و مناسب برای زینت بخشی به تخت خواب است. وقتی هوا گرم یا معتدل است کاور لحاف لایت گزینه مناسبی است. اما با سرد شدن هوا می توان پتو را روی خود انداخت.  بدون این که نیازی به خرید محصولی دیگر باشد.

انواع روتختی های پنبه دوزی شده

در یک نمونه کارآمد از انواع روتختی ، لایه ای از پنبه در زیر روانداز دوخته می شود. نمونه ذکر شده به روتختی های پنبه دوزی شده شهرت دارد. این کار چندین نتیجه مهم را دنبال می کند. اول این که محصولی حجیم و پنبه ای با تولید دمای مناسب خواهید داشت. شرایط بهینه ای برای استراحت آرام فراهم می نماید. در ضمن هزینه خرید شما را کاهش و محصولی به صرفه خواهد بود. یکی از نمونه های مناسب فصول مختلف سال می باشد.

هم پوشش مناسب تخت بوده و هم به زیبایی آن را می آراید. در این مجموعه در کنار روانداز یک یا چند کاور بالش عرضه می شود. بستگی به این خواهد داشته که محصول مورد نظر یک نفره یا دو نفره است.

روتختی های پیکه یا بهاره

روتختی پیکه یا بهاره چیست ؟؟ این مدل از هر نظر به محصولات کاوری شباهت دارد. اما یک تفاوت اصلی دارد ، آن هم این که شما نیازی به لحاف لایت نخواهید داشت. لحاف بخشی گرما بخش است که در این جا جای آن پر شده است.

وقتی نیازی به لحاف نباشد پس کاور آن را نخواهیم داشت. به جای این بخش به نظر شما چه عنصری افزوده شده است ؟؟ روانداز این بخش جدید بوده که نسبت به روانداز های معمولی ضخیم تر و حجیم تر است. جنسی نخی داشته و از خنکی مناسبی برخوردار است. دمای مناسبی را برای استراحت شما در روزهای گرم و سرد فراهم می کند.

 

 

از این نمونه ها انواع برندها و انواع طرح ها وجود دارد. هر رنگ و مدلی بخواهید می توانید بیابید. اصلا می توانید تمام کاورها را خودتان بدوزید و لحاف لایت یا پتو را بخرید. با هزینه ای بسیار اندک یک سرویس روتختی برای همه فصول خواهید داشت. انواع روتختی برای همه فصل ها را می توان دوخت، سفارش داد و حتی خرید. مطمئن باشید این نمونه دوخت ها سخت و پیچیده نخواهد بود. به راحتی از پس آن بر می آیید.